Chybová zpráva

 • Agenda: Bad call to list events. Check Google API Key or Calendar Address.
 • exception 'Google_Service_Exception' with message 'Error calling GET https://www.googleapis.com/calendar/v3/calendars/a4uloqgi5rpq45vjm5ldinjm54%40group.calendar.google.com/events?orderBy=startTime&singleEvents=true&timeMin=2017-11-25T00%3A00%3A00%2B01%3A00&timeMax=2018-04-25T00%3A00%3A00%2B01%3A00&maxResults=35&timeZone=Europe%2FPrague&key=AIzaSyAHlD9DLTmHChKRW_MFZDeWlNe43SiFZVU: (404) Not Found' in /var/www/vhosts/flotila-liberec.cz/www/sites/all/libraries/google-api-php-client/src/Google/Http/REST.php:83
  Stack trace:
  #0 /var/www/vhosts/flotila-liberec.cz/www/sites/all/libraries/google-api-php-client/src/Google/Http/REST.php(41): Google_Http_REST::decodeHttpResponse(Object(Google_Http_Request), Object(Google_Client))
  #1 /var/www/vhosts/flotila-liberec.cz/www/sites/all/libraries/google-api-php-client/src/Google/Client.php(564): Google_Http_REST::execute(Object(Google_Client), Object(Google_Http_Request))
  #2 /var/www/vhosts/flotila-liberec.cz/www/sites/all/libraries/google-api-php-client/src/Google/Service/Resource.php(227): Google_Client->execute(Object(Google_Http_Request))
  #3 /var/www/vhosts/flotila-liberec.cz/www/sites/all/libraries/google-api-php-client/src/Google/Service/Calendar.php(1561): Google_Service_Resource->call('list', Array, 'Google_Service_...')
  #4 /var/www/vhosts/flotila-liberec.cz/www/sites/all/modules/agenda/agenda.module(498): Google_Service_Calendar_Events_Resource->listEvents('a4uloqgi5rpq45v...', Array)
  #5 /var/www/vhosts/flotila-liberec.cz/www/sites/all/modules/agenda/agenda.module(316): _agenda_load_google('a4uloqgi5rpq45v...', 'public', Object(stdClass))
  #6 /var/www/vhosts/flotila-liberec.cz/www/sites/all/modules/agenda/agenda.module(213): agenda_get_events(Object(stdClass))
  #7 /var/www/vhosts/flotila-liberec.cz/www/sites/all/modules/agenda/agenda.module(160): agenda_display_block('2')
  #8 [internal function]: agenda_block_view('2')
  #9 /var/www/vhosts/flotila-liberec.cz/www/includes/module.inc(922): call_user_func_array('agenda_block_vi...', Array)
  #10 /var/www/vhosts/flotila-liberec.cz/www/modules/block/block.module(915): module_invoke('agenda', 'block_view', '2')
  #11 /var/www/vhosts/flotila-liberec.cz/www/modules/block/block.module(694): _block_render_blocks(Array)
  #12 /var/www/vhosts/flotila-liberec.cz/www/modules/block/block.module(320): block_list('sidebar_first')
  #13 /var/www/vhosts/flotila-liberec.cz/www/modules/block/block.module(270): block_get_blocks_by_region('sidebar_first')
  #14 /var/www/vhosts/flotila-liberec.cz/www/includes/common.inc(5851): block_page_build(Array)
  #15 /var/www/vhosts/flotila-liberec.cz/www/includes/common.inc(2729): drupal_render_page(Array)
  #16 /var/www/vhosts/flotila-liberec.cz/www/includes/common.inc(2611): drupal_deliver_html_page(Array)
  #17 /var/www/vhosts/flotila-liberec.cz/www/includes/menu.inc(542): drupal_deliver_page(Array, '')
  #18 /var/www/vhosts/flotila-liberec.cz/www/index.php(21): menu_execute_active_handler()
  #19 {main}

30.OVS - Předtáborová plavba Jizera

Termín akce: 
16.06.2012

Plány na předtáborovou sobotní plavbu na Jizeře se nejdřív po několika změnách během pátku absolutně zhroutily. Ten den se totiž odhlásili jediní 2 skauti, kteří měli jet a pro které jsme tu akci připravovali. Nakonec to ale byla akce, kterou nám jistě budou všichni nezúčastnění závidět a budou se proklínat, že nejeli.

S Rosomákem jsme se totiž rozhodli si tu naplánovanou sobotu přeci jen úžít, když už jsme to měli v plánu. A rozhodně musím říct, že jsme nelitovali (jedině možná těch spálených zad od sluníčka :-D )

Sraz jsme si v klidu posunuli na 9. a pořádně jsme se vyspali. Bez větších komplikací (kromě zácpy v Žel. Brodě) jsme dojeli na Paraplíčko a kolem půl 11 jsme byli v plné zbroji (pádla, vesty, neoprenové rukavice a boty ale i obyčejné "kroksy") připraveni na souboj s peřejí, kameny, vracáky a bohužel i s poměrně nižší hladinou vody než je obvyklé.

Postupně jsme si několikrát sjeli a vyjeli peřej, vyzkoušely přejezdy a traverzy proti proudu, zajíždění do vracáků a to vše na kanoji v jednom i ve dvou.

Po hodině a půl jsme byli natolik zmoženi, že jsme už radši naložili věci na loď a odpluli po proudu do Malé Skály, kde nás měl čekat Milan, který nám zajistil odvoz a my jsme si tak mohli řeku sjet.

Cestou jsme se ale ještě podle plánu zastavili na velkém jezu ve Splzově. Tam jsme si rozdělali oheň, nainstalovali pruty s buřty do režimu samoopékání a udělali si ležení ve stínu pod stromem, kde jsme vegetili, užívali si stínu a koukali se, jak nám z buřtů skapává omastek do ohně. Prostě největší pohoda.

Po jídle jsme se ještě zchladili ve vodě pod jezem a přetáhli lodě do náhonu, kterým jsme pokračovali dále, protože koryto řeky bylo neskutečně mělké.

 

Během plavby nás neskutečně prahnoucí slunce donutilo vypít naše 4 litry pití ještě, než jsme dorazili do cíle. Tak si asi dokážete představit, jak rychle v nás skončila "trojka" Kofoly na Žluté plovárně.

Plánované ježdění na jezu v Malé Skále a pod ním se bohužel neuskutečnilo zdaleka v takové míře, jak jsme plánovali, protože na to bylo málo vody a nebyl tam téměř žádný proud. Tak si Rosomák alespoň párkrát sjel šlajsnu. Nakonec jsme alespoň chvilku blbli na konci ostrova, kde se vracel náhon a tvořil menší peřej.

Celou plavbu jsme zakončili Kofolou a klokaním steakem na statku "U Boučků".

Do Liberce jsme se vrátili tak akorát, že jsme stihli vše vyložit a uklidit těsně předtím, než přišla bouřka.

 

Akce byla přímo luxusní auž se těším na další takovou. :-)

 

Fotky dole, video snad do tábora :-)

 

Poznámka pro členy oddílu:

Vše co je výše napsáno, se tak opravdu stalo a nic jsem si nevymyslel.

Doufám, že je vám alespoň trochu líto, že jste o takovou akci přišli.

Proto doufám, že příští školní rok přemluvíte rodiče, aby naplánovali návštěvy babiček a tetiček na jiné víkendy než máme výpravu (případně vás uvolnili na akci), abyste mohli na takovéto a jiné super akce jezdit. Děláme to hlavně pro vás, tak toho využívejte, dokud je možnost. ;-)