30. smečka vodních vlčat

Schůzky jsou vždy ve středu od 16:30. Sraz v klubovně u hráze Liberecké přehrady. 

Pro zájemce o členství

Pokud jsi kluk ze 2. až 4. třídy, přijď na jakoukoliv naši schůzku a vyzkoušej si, jaké to je být se vodním vlčetem.

První schůzku máme 13. 9. 2023

Bude fajn, když dáte s rodiči předem vědět (kliknutím se otevře email a můžete začít psát), že přijdeš, ať s Tebou můžeme počítat a připravíme se.

O smečce vlčat

30. smečka vodních vlčat je parta kluků od 2. do 4. třídy. Jsme vodáci. I když teď (než se opraví přehrada) dočasně trochu víc na suchu. Společný čas trávíme několik způsoby. Ve všední dny se pravidelně každou středu scházíme v klubovně na Liberecké přehradě. O víkendech vyrážíme na dobrodružné jednodenní i vícedenní výpravy. Někdy jen pár kilometrů od Liberce a někdy klidně i mnohem dál. Na jaře, v létě a na podzim jsou naše výpravy a tábor spojené s vodou. 

Jak probíhají schůzky?

Když je v přehradě voda a je dobré počasí, vytáhneme naše skvělé lodě na vodu a pádlujeme a užíváme si vodních radovánek.
Když zrovna voda není (jako teď), nebo není dobré počasí, tak hrajeme v klubovně a jejím okolí napínavé hry, luštímě různé šifry, vážeme uzly nebo něco kutíme v loděnici. Rozhodně nemáme čas na nudu :-)

Co děláme, když je teď přehrada vypuštěná?

Snažíme se občas zajet do Jablonce nad Nisou a pádlovat tam.

Jak probíhají výpravy?

Je celkem jedno, jeslti je to výprava jednodenní nebo vícedenní. Lyší se od sebe vlastně jenom vybavením, které si vezmeme sebou. Na vícedenní výpravu potřebujeme i věci na spaní (spacák, karimatku, atd.) a víc jídla.

Kdo naše Vlčata vede?

Kamile Quelle Lubasová

Kamila Quelle Lubasová
napiš Quelle

Víťa Balud Žalud
napiš Baludovi

Eda Viper Marek

 

 

     

  

 

 

Štítky: